Club´s history 1894 - 2000 Honours The best players of Slovacka Statistics in 1960 - 2000 Photogallery (players, grounds, teams, actions) Home page Czech Soccer Net

PŘESTAVBA STADIONU - REBUILDING OF GROUND

 

VSTUP - ENTER

 

KONEČNÉ TABULKY - FINAL TABLES  1958 - 2000

VSTUP - ENTER

1. Ročník Memoriálu Z. Jánoše - 2000

2. Ročník Memoriálu Z. Jánoše - 2001

Tyto stránky jsou věnovány všem bývalým fanouškům Slovácké Slavie (Spartaku Hradišťan ...), protože klub sportovní činnost neprovozuje. Sloučil se k 1. 7. 2000  s fotbalovým klubem FC Synot Staré Město v jeden silný regionální klub, který vystupuje pod hlavičkou 1.FC Synot, a.s.

Z fotbalového klubu Slovácké Slavie zůstalo již jen občanské sdružení, které je minoritním akcionářem 1.FC Synot. Rád bych těmito stránkymi připomenul, slavné okamžiky našeho klubu, známé postavy na trávníku i v zákulisí, historické milníky či snímky z utkání, fota mužstev či jednotlivých hráčů.

Postupně budu tyto stránky doplňovat o další materiály. Ty mám nachystané na vložení, pouze nedostatek času mi to zatím nedovolil. Rád bych poprosil všechny majitele starých snímků, odznaků, statistik, programů, vstupenek a jiných materiálů o laskavé zapůjčení těchto relikvií, abych je mohl elektronicky zpracovat a poté vložit na tyto stránky. Předem děkuji za jakoukoliv pomoc i případné připomínky či náměty na vylepšení těchto stránek.

Věřím, že si rádi připomenete, krásné i krušné chvíle, které jsme s naším klubem prožívali za více než 100 let jeho historie!

Petr Zapletal (kontakt)

Slovácká Slavia v Fr.-Místek 2:2 (2.liga 1997/98)

Web Page Designed and Created by Petr Zapletal
Copyright © 2000 - 2006 Petr Zapletal